Inland spája profesionálov z oblasti psychológie, psychoterapie, well-beingu a koučingu s cieľom budovať a zveľaďovať vnútorný svet, ktorý v sebe ukrýva každý z nás.

Dohodnúť
si stretnutie

Rezervovať termín
Úvodné stretnutie zdarma.

Karol Kleinmann

klinický psychológ a kouč

Karol má za sebou 15 rokov skúseností, za ktoré pomohol stovkám klientov. Jednotlivcom aj firmám pomáha riešiť problémy, ktoré sú spojené s komunikáciou, vzťahmi v súkromí a na pracovisku. Zameriava sa na témy späté s osobným rozvojom, kariérou, LGBTI a osobným well-beingom.

Pôsobil ako psychológ a manažér v psychologickom centre Salvus, najväčšom zariadení svojho druhu na Slovensku. Titul psychológa získal na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Špecializáciu na klinickú a dopravnú psychológiu získal na Slovenskej zdravotnej univerzite v Bratislave. Karol absolvoval 5 ročný systemický výcvik v koučingu, manažmente a terapií v Prahe. Aktuálne dokončuje druhú špecializáciu - pracovný a organizačný psychológ.

Systemika alebo systemický prístup, ktorý využíva vo svojej praxi je založený na princípoch krátkej terapie a konštruktivizmu. Táto metodika využíva postupy na efektívne hľadanie riešení bez nutnosti vyčerpávajúcej analýzy problémov a ich príčin.

Karol Kleinmann
Klinický psychológ
Karolov príbeh
2020
Založenie platformy Inland spoločne s ďalšími profesionálmi z oblasti psychológie a koučingu
2019
Head of psychology, Frox solutions
2018
Certifikát z dopravnej psychológie
2016
Dvojročný systemický terapeutický výcvik pod vedením skúseného psychoterapeuta Petra Parmy
2014
Úspešné absolvovanie 3-ročného certifikovaného štúdia programu Systemický koučing a management v Prahe
2013
Atestácia z klinickej psychológie na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave
2010
Úspešné absolvovanie 5-ročného magisterského štúdia v odbore psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave

Katy Franeková

psychologička a life koučka

Katy sa viac ako 10 rokov venuje individuálnej a párovej terapii s rôznorodou klientelou. Je presvedčená, že každý z nás má potenciál rásť a aktivovať svoj vnútorný kompas, keď sa občas stratíme. Samu seba vníma ako podporný navigačný systém, spojenkyňu a posilu na ceste hľadania toho najlepšieho pre klienta. Ponúka partnerský nehodnotiaci prístup a expertízu v oblasti mentálneho zdravia, osobnostného rozvoja, vzťahov, LGBT a GSRD (gender, sexuality and relationship diversity).

Vyštudovala psychológiu na Filozofickej fakulte UK. Ako psychologička a šéfka Well-being tímu pôsobila na medzinárodnej strednej škole LEAF Academy. Spolupracovala s viacerými organizáciami poskytujúcimi poradenstvo LGBT ľuďom a ich blízkym. Ako lektorka sa zaoberá vzdelávaním dospelých. Je absolventkou dlhodobého psychoterapeutického výcviku v prístupe zameranom na človeka.

Kontinuálne sa vzdeláva, aby vedela svojim klientom poskytnúť najvhodnejší typ pomoci. Najviac ukotvená je v prístupe zameranom na človeka, ktorý zdôrazňuje hodnotu ľudskej bytosti, našu kapacitu sebarealizácie a potenciál pre tvorivý rast.

Katy franekvá
Psychologička a life koučka
Katyn príbeh
2020
Založenie platformy Inland spoločne s ďalšími profesionálmi z oblasti psychológie a koučingu
2019
Certifikát LCTC Life coaching trained coach, Business Coaching College
2018
Head of Wellbeing, LEAF Academy
2016
Úspešné absolvovanie 5 ročného terapeutického výcviku Poradenstvo a psychoterapia zamerané na klienta, Český institut PCA v Brne
2013
Dvojročný výcvik Integratívna práca s motiváciou a zmenou v komplexných systémoch, rodinách a pároch, Coaching plus
2011
Úspešné absolvovanie 5-ročného magisterského štúdia v odbore psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.